fbpx
 

O nás

Vitajte v našom novo otvorenom e-shope. Volám sa Janka a chcem Vám o sebe a mojom e-shope povedať trochu viac. Už dlhšie som cítila potrebu na zmenu v mojom doterajšom povolaní, ktoré ma nenapĺňalo. Rozhodla som sa ísť inou cestou. Už od malička milujem všetky ručné práce a inklinujem k tvoreniu. Šitie a háčkovanie je niečo, čo ma veľmi baví a napĺňa. Rada sa venujem šitiu detských vecí, oblečenia, kabeliek a háčkovaných hračiek pre našich najmenších. Otvoriť si obchod s látkami a mojimi výrobkami bol vždy môj sen. Bola to pre mňa nová výzva. Teraz si tento sen začínam plniť.

Tento e-shop je určený pre všetkých, ktorí tiež radi tvoria, hľadajú inšpirácie a hlavne materiál pre svoje nápady na tvorbu dekorácií, praktických doplnkov, pletenie, háčkovanie a šitie. Vďaka nášmu pestrému sortimentu nakúpite v našom e-shope všetko pod jednou strechou. V ponuke u nás nájdete veľký výber bavlnených látok, úpletov, galantérie a iných doplnkov. Zameriavame sa hlavne na overenú kvalitu materiálu od našich dodávateľov, najmä z Českej republiky.

Veríme, že u nás si vždy vyberiete všetko, čo potrebujete. Našou prioritou bude vytvoriť u každého zákazníka pocit, že je pre nás jedinečný, spraviť mu radosť z nakupovania a vykúzliť mu úsmev na tvári pri rozbaľovaní rýchlo vybavenej objednávky.

Sledujte nás na Facebooku
Sledujte nás na Instagrame
Sledujte nás na YouTube