fbpx

Často kladené otázky (FAQs)

Všeobecné otázky

- Starostlivosť o textil

  • Aby vám potlač vydržala čo najdlhšie, perte pri teplote 30° prevrátené naruby a pri žehlení obíďte motív. Nesušte v sušičke, nebieľte, nečistite chemicky.Na textil je pred potlačou nanášaná emulzia, ktorú je niekedy vidieť aj na tričku ako lepkavý obdĺžnik. Táto emulzia po prvom opratí zmizne, no jej použitie je potrebné na to, aby na ňom potlač lepšie držala, je to štandardný technologický postup. Pri tmavšom textile ju vidno viac pri bledšom menej.

- Aké produkty ponúkate?

  • Zatiaľ máme v ponuke textil, šitie…… Máme v plane rozširovať náš sortiment o skvelé novinky. Sledujte nás na Facebooku aj na Googli, aby Vám nič neuniklo.

Textil a potlač

- Môžem si dodať aj vlastný textil na potlač?

  • Áno, je to možné, v takom prípade Vám vypočítame cenovú kalkuláciu podľa počtu kusov, farby, zloženia textilu a motívu potlače. Pre potlač našich tričiek používame len overený textil, preto v prípade vlastného dodania tričiek Vám nevieme uplatniť prípadnú reklamáciu.

Doručenie a spôsob platby

- Doprava a platba

  • Akým spôsobom posielate?- Posielame prostredníctvom Slovenskej pošty, v prípade expresného doručenia alebo doručenia hrnčekov prostredníctvom kuriérskej služby.

- Posielate do zahraničia?

  • Naše produkty posielame aj do zahraničia po dohode so zákazníkom. Cena poštovného je vypočítavaná podľa gramáže a cenníka Slovenskej pošty podľa typu krajiny. V prípade otázok nás kontaktujte na email info@saja.sk alebo telefonicky na +421 907 815 152.

- Posielate aj na dobierku?

  • Žiaľ s dobierkou nemáme dobré skúsenosti, nakoľko sa nám pravidelne vracali neprebraté zásielky späť. V prípade, že nemáte bankový účet alebo účet na Paypal, je možné zaplatiť aj poštovou poukážkou na pobočke Slovenskej pošty, prípadne priamy vklad v banke na naše číslo účtu s uvedením variabilného symobolu. V prípade otázok nás kontaktujte na mail info@saja.sk alebo telefonicky na +421 907 815 152.

- Aká je dodacia doba?